חברת EscapeIt ישראל גאה להוביל עוד חידוש בעולם האסקייפ רום: חדרי בריחה למלונות. כל חדרי הבריחה מתוכננים ונבנים בישראל והצוות המקצועי של אסקייפאיט אחראי לכל התהליך, מתכנון החדר ועד להכשרת המפעילים. טרנד חדרי הבריחה במלונות תופס תאוצה ואסקייפאיט מציעה את הפתרון האיכותי ביותר בתחום.

מעוניינים להקים חדר בריחה במלון שלכם? צרו קשר כעת!

שוק המלונות בישראל ובעולם הוא תחרותי ביותר והרבה מלונות עושים מאמצים רבים כדי לתת לאורחים שלהם ערך מוסף. חדר בריחה במלון הוא אפשרות מצוינת לנופשים לגוון את החופשה שלהם ולקחת חלק בפעילות מהנה, מאתגרת ומגבשת.

חדר בריחה המתאים לכל מלון

חברת אסקייפאיט ישראל שמה לה למטרה לקדם את תעשיית חדרי הבריחה בישראל ובעולם וממשיכה להוביל את שוק חדרי הבריחה בישראל עם שיתופי-פעולה ייחודיים, פעילויות לקבוצות אוכלוסייה מסוימות וכמובן: בניית חדרי בריחה ברמה הגבוהה ביותר.

כיום, אסקייפאיט עובדת בשיתוף פעולה עם רשת מלונות "רימונים" ובימים אלה מקימה עבורה שני מתחמים במלונות הרשת באילת ובנצרת. בכל מלון מוקמים שני חדרי בריחה לפחות והצוות המקצועי של אסקייפאיט יתכנן, יבנה וילווה את הקמת החדרים במלונות. חדרי הבריחה במלונות "רימונים" יתאפיינו באותה איכות משחקית מעולה ושירות ברמה הגבוהה ביותר, שהפכו את אסקייפאיט לשם מבוקש בעולם חדרי הבריחה.

חברת אסקייפאיט היא בין החברות הוותיקות בישראל בתחום חדרי הבריחה ולכן מסוגלת לספק מענה מושלם לכל מלון המעוניין להקים אסקייפ רום בשטחו. החברה יכולה להתאים את חדר הבריחה לשטח הזמין, אופי המלון והסיפור אותו מעוניין המלון להעביר, כך שחדר הבריחה יהיה גם באיכות הגבוהה ביותר וגם יעמוד בקנה אחד עם האווירה הייחודית של המלון.

חדר בריחה בהזמנה אישית

מעבר לניסיון הרב שהיא מביאה עמה, חברת אסקייפאיט מפעילה גם בית מלאכה יחיד-מסוגו בישראל, בו מעוצבים, מתוכננים ונבנים חדרי הבריחה שלה. לכן, חדרי הבריחה שאסקייפאיט בונה הם עמידים, איכותיים ומעוצבים ברמות הגבוהות ביותר - והכל תוצרת כחול-לבן. מעבר לכך, העובדה שהחדרים נבנים בישראל מאפשרת לאסקייפאיט לתת ללקוחותיה (ולבעלי חדרי בריחה אחרים) שירות לתיקון ותחזוקה של חדרי הבריחה בזמינות גבוהה ואיכות ללא-פשרות.

צרו איתנו קשר

info@escapeit.co.il