מהו חדר בריחה?

אסקייפ רום, או בעברית "חדר בריחה", ידוע גם בשמות חדר קווסט, חדר בילוש וחדר יציאה, המקבילים לשמות הלועזיים "exit room" ו "quest room".

כולם שמות נרדפים לאותו הדבר:
חדר מסתורי שעליו אינכם יודעים דבר, שמפתיע אתכם עם סיפור מלא – עלילתי – ואתם במרכזו. עליכם לברוח מהחדר, וכדי לצאת תצטרכו להשתמש בכל כישור אפשרי שיש לכם.
זהו מסע שלם שכן הזמן זז לאט יותר בחדר. אתם יוצאים אל מסע של אתגרים בדרך אל החופש שלכם, לא פחות. האינסטינקט והאינטלקט מתחברים, יכולות ההנהגה יוצאות אל הפועל ועבודת הצוות מובילה אל הפתרון.
אם אתם חכמים מספיק תצליחו לצאת.

 

אם אתם מרגישים בתוך משחק מחשב בחדר הבריחה, אכן עליתם על הרעיון המקורי העומד מאחורי "אסקייפ רום". החדר מבוסס על משחקי הקווסט במחשב בהם השחקן שולט בעלילה והתקדמותו תלויה בפתרון בעיות, ומשם גם נובע השם "חדר קווסט".

אלא שבחדר בריחה אתה לא שולט בדמות במחשב – אתה הדמות עצמה! אתה נמצא כלוא בחדר, נלחם על חירותך, ואתה זה שתוביל לשחרורך.

אסקייפאיט השקיעה מחשבה רבה כיצד להפוך את חדרי הבריחה שלנו למעניינים ורלוונטיים ביותר לקהל הישראלי. אנו מאתגרים אתכם, מפתחים את היצירתיות שלכם ותוקפים לכם את החושים בD4!

 

עבודת צוות ויצירתיות חשיבתית מהוות יתרון משמעותי בחדרי הבריחה של אסקייפאיט, וחדרי הבריחה שלנו מותאמים במיוחד לחברות המחפשות גיבוש עובדים מהנה, מאתגר ויעיל.

חברות ישראליות ידועות בכושר החשיבה מחוץ לקופסא וביצירתיות, ואנו נמצאים פה כדי לאתגר אתכם ולגרום לכם ליהנות מכל רגע בדרך.

בנוסף, אנו מציעים לכם חבילות אירוח עם קייטרינג ותוספות מפנקות המותאמות לעסקים ולקבוצות. ניתן גם להתחרות בשני חדרי בריחה זהים ולהתחרות זה בזה, כך שנוסף מימד תחרותי בין מספר גדול יותר של משתתפים.

 

אנחנו כבר חשבנו על הכול…

אתם לא יודעים מה מצפה לכם… או איך אתם הולכים לצאת מחדר הבריחה…

חברים? חברי צוות? משפחה? חברים לנשק ולמאבק?

מה שבטוח, הוא שתיהנו מכל רגע…