מתים לברוח מהבסיס?

פעילות מיוחדת לחיילים ועובדי משרד הביטחון מטעם EscapeIt -
חברת חדרי הבריחה היחידה בישראל בעלת מספר ספק משרד הביטחון

חיילים, הקשב! מחפשים בילוי כיפי ומגניב? נמאס לכם מהמוזיאונים של "תרבות יום א'"? משעמם לכם בבסיס? רוצים פעילות כיפית ומגניבה לכם ולכל היחידה? מהיום אתם יכולים לשחק בחדרי הבריחה של אסקייפאיט במסגרת פעילות מטעם צה"ל! חברת EscapeIt ישראל מתגאה להיות מפעילת חדרי הבריחה היחידה בארץ בעלת מספר ספק משרד הביטחון. מה זה אומר? שאתם יכולים לבקש ממש"קית החוויה או משרד החינוך של היחידה שלכם שהפעילות הבאה של היחידה מחוץ לבסיס תהיה בחדר בריחה! מגניב, לא?


מספר הספק של משרד הביטחון תקף לכל הגופים הפועלים תחתיו, כולל המשטרה, השב"ס, התעשייה הביטחונית ועוד. לכן, אם מקום העבודה שלכם פועל תחת המשרד, גם אתם יכולים לערוך יום כיף בחדר בריחה עם כל החברים מהעבודה!

מה זה חדר בריחה?

בשנתיים האחרונות תחום חדרי הבריחה תפס תאוצה בישראל, עם יותר מ-200 חדרים שנפתחו בארץ. אם יצא לכם לשחק בחדר בריחה, אתם בטח יודעים שזו חוויה כיפית ומאתגרת. אם לא - עכשיו אתם יכולים לשחק ב-EscapeIt! במתחם החברה תמצאו נשנושים, חדרי אירוח VIP וכל הפינוקים שתצטרכו כדי שתהיה לכם חוויה מושלמת. אם זה לא שיפור בת"ש, אנחנו לא יודעים מה כן… אז למה אתם מחכים? בואו לשחק ב-EscapeIt. אנחנו נדאג שהחוויה שלכם תהיה מושלמת ושכולם ייהנו מבילוי כיפי ומגניב!

יום כיף לכל היחידה

חדר בריחה הוא הרבה יותר מסתם בילוי, זו דרך מצוינת לגבש את היחידה ולשפר את עבודת הצוות. חברות וארגונים בישראל ובעולם כבר מזמן הבינו את הפוטנציאל של משחק בחדר בריחה וצוותים שלמים מגיעים לשחק בחדרי בילוש ברחבי הארץ מדי יום. עכשיו, הגיע תורם של החיילים ועובדי משרד הביטחון! דברו עם האחראים לנושא בבסיס או במשרד שלכם וארגנו לעצמכם יום כיף בחדר בריחה!

צרו איתנו קשר

info@escapeit.co.il